poniedziałek, 15 lutego 2016

1.31 Dwa razy 39

Ogólnie nie mam nic przeciwko poniedziałkom. Dzień jak dzień i gdyby tak zawsze traktować go jak największe zło na świecie, chodziłabym naburmuszona 1/7 swojego życia. Więc po co.
Dzisiejszy poniedziałek jednak do łatwych i bezproblemowych nie należał, gdyż miałam trochę zaliczeń. Kartkówka z pochodnej i ekstremów poszła super (5/5), sprawdzian z powtórek z matmy zdecydowanie gorzej... 
Oprócz tego zaliczenie z chemii z zadanek obliczeniowych (pH, alfa i te sprawy) poszło okay, 8/10 :)
No i na deser, a właściwie to na start dnia miałam próbną maturę ustną z polskiego. Temat wylosowałam całkiem w porządku, poszło jako tako, zdać zdałam...pytanie tylko jak. Jutro wyniki (tu będzie wynik: 90%) 


W środę sprawdzian z zoologii, więc właśnie uczę się teorii spoglądając co chwilę na pandową kamerkę, tu link dla wielbicieli pand ;P Jakby nie patrzeć, kręgowiec, nie? :P
Plany na końcówkę tego tygodnia i na cały następny tydzień: budowa komórki, metabolizm i powtórka węglowodorów :)
Robiłam na weekend maturę 2015 z matematyki rozszerzonej i poszło całkiem całkiem :) 50-60%, czyli tyle, ile chciałabym mieć z majowej :)
A do matury 78 dni. 11 tygodni. Robi się groźnie, ale nie dajmy się zwariować...

Ps Nowy odcinek Grey'sów! Już wiem, co będę robiła na dobranoc. Aaaaaa! 

6 komentarzy:

 1. Składazz również na uczelnie trzy przedmiotowe na lek?
  Jestem ciekawa czy 60 % matmy lub fizy, starczy przy biologii i chemii na ok 85%.

  Jaki miałas temst? ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie będę składać na uczelnie z trzema przedmiotami. Chyba, że mi wyjątkowo dobrze pójdzie matura, to jak będzie czas, to się dorejestruję :)
   Matmę traktuję raczej jako element planu B :)
   Temat miałam super :) Człowiek w obliczu niebezpieczeństwa + wiersz Baczyńskiego

   Usuń
 2. A stomatologia, farmacja, analityka? Interesuje Cię coś z tego? :D

  Ooo, to na początku się dostaje wyniki? Jescze przed zarejestrowaniem na uczelniach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to przy pierwszym podejściu składać będę tylko na lekarski -jestem gotowa raz powtórzyć maturę. W razie niepowodzenia raczej nie wybiorę niczego z powyższych, a pójdę w kierunku inżynieryjnym, czy coś takiego -dlatego piszę matmę R.
   Nie, wyniki są po rejestracji, ale można zdaje się rejestrować się jeszcze po napisaniu matury a przed otrzymaniem wyników. I jak będę czuła, że matma poszłam dobrze, to może spróbuje też Kraków i W-awę :)

   Usuń
 3. A o jakim kierunku inżynieryjnym myślisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się o tym nie myśleć :) wiem tylko, że nic innego poza lekarskim z kierunków biologicznych mnie nie interesuje. Dlatego ewentualnie coś z inzymierii... Ale mam nadzieję, że nie będzie mi to potrzebne ;)

   Usuń

2.96 Walka trwa

Piszę do Was odrywając się na chwilę od przerabiania starych pytań z patomorfologii, z której egzamin już w przyszły wtorek. Nauka idzie moz...