wtorek, 28 czerwca 2016

1.54 Klucze&wątpliwości

Przed chwilą CKE zamieściło na swojej stronie klucze odpowiedzi:

https://www.cke.edu.pl/egzamin-maturalny/egzamin-w-nowej-formule/arkusze/2016-2/

Wszystkim zainteresowanym polecam.
Co do mojej skromnej osoby, to nie wiele mi one dały, z tego prostego względu, że nie pamiętam już większości swoich odpowiedzi (i nie chcę dodatkowo stresować się próbą ich przypomnienia...)

Wyniki już w następny wtorek. Boję się coraz bardziej. Miotają mną emocje, co odbija się troszkę na domownikach oraz na biednym P. Mimo, że staram się być dobrej myśli, to gdzieś z tyłu głowy jest straszny lęk, że może się nie udać. A mając coś w sobie z perfekcjonisty, który zawsze wiedzie prym, byłoby to chyba nie do zniesienia.

Przekonamy się już wkrótce, czy Fortuna jest po mojej stronie i czy wyjdę zwycięsko z nierównego boju z Panią Maturą i Panią CKE.

Następny wpis za tydzień. Trzymajcie kciuki, Wspierajcie myślami.

c.d.n.....


9 komentarzy:

 1. Otworzyłam jeszcze wczoraj biologię i po baaardzo pobieżnym przejrzeniu doszłam do wniosku, że 2017 to też rok... Strasznych głupot się czepiają, a te dopiski "Nie uznaje się" są jedyne, naprawdę. Zobaczymy, jak to będzie we wtorek...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klucz okazał się morderczy. Ale od czego są wglądy w pracę :D

   Usuń
 2. Ja tak samo, nie pamiętam jakich słów użyłam na biologii, najgorsze te dopiski ,,Uwaga! nie uznaje się...", czepianie się o każde słowo, typu napisanie owad utrzymuje się na powierzchni wody- punkt, porusza się - brak punktu itp pierwszy raz widze coś takiego... Może chociaż dzięki temu progi będą niższe, trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytam Twojego bloga od niedawna, ja w tym roku idę do klasy 1 liceum, o profilu biologiczno chemicznym, może już był taki wpis, ale czy warto już w 1 liceum zacząć robić samej rozszerzenia? Co prawda, na razie już tak czytam niektóre książki z rozszerzeniami, ale pojedyncze tematy itp :)
  Życzę powodzenia i trzymam kciuki :D

  fibrynogen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że wystarczy nie robić sobie zaległości z bieżącym materiałem i przerabiać zbiory zadań. Jak Ci się nudzi, to już możesz zacząć, ale nie wydaje mi się, żeby było to niezbędne :)
   Dzięki!

   Usuń
 4. Dawaj znać, bo się stresujemy!

  OdpowiedzUsuń
 5. ja trochę się zawiodłam na bioli
  mam 73% (centyl 94%) bio i 90% (centyl 99%) chem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na biologii wszyscy się zawiedli.
   Wydaje mi się, że z takimi wynikami, to powinnaś być dobrej myśli! :)

   Usuń
 6. I jak poszło? Będzie wymarzony Poznań? :)

  OdpowiedzUsuń

2.96 Walka trwa

Piszę do Was odrywając się na chwilę od przerabiania starych pytań z patomorfologii, z której egzamin już w przyszły wtorek. Nauka idzie moz...