poniedziałek, 6 czerwca 2016

1.52 I po OWE

Wiecie co? Fajne były te wszystkie zmagania olimpijskie i konkursowe na przełomie całej edukacji. Zawsze człowiek czegoś ciekawego się dowiedział, zaistniał, zgarnął jakieś gadżety i poznał nowych ludzi.

Wczoraj zakończyłam całkowicie moją przygodę z OWE. Finał spełnił moje oczekiwania i po prostu bawiłam się świetnie. Kraków to wspaniałe miasto! Aż trochę żałuję, że nie mam szans, aby się tam dostać, przez totalnie skopaną matmę R... Uczelnie robiły wrażenie (czuć było tę elitarność), stare budownictwo stwarzało klimat, a nowe podkreślało nowoczesność tego miasta. I te wszechobecne kawiarnie, bary i restauracje, które chciało by się wszystkie odwiedzić...Przyjechałam do domu z tytułem finalisty. Znowu :D

I teraz to ja już mam takie prawdziwe, niczym niezmącone wakacje :)

10 komentarzy:

 1. Gratuluję :)
  Za tytuł finalisty OWE są jakieś dodatkowe punkty? Bo kompletnie się na tym nie znam ;)
  Ciesz się wakacjami, bo później jak się zacznie rekrutacja to znowu będzie chaos :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Tylko (i aż!) 100/100 z biologii na ŚUM. Także spore ułatwienie, aby się dostać na tę uczelnię :)
   O tak, odpoczywam, relaksuję się, póki mogę.
   Pozdrawiam! :)

   Usuń
 2. gratuluję finalisty! :) Czy chciałabyś sie podzielić informacją na jakie uczelnie składasz? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ^^ Pewnie! Już złożyłam do Szczecina, Poznania, Katowic i Bydgoszczy, a dojdzie do tego jeszcze Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.
   Zdradzę też, że Poznań chyba już nie jest moim faworytem ;o

   Usuń
  2. ja w tym roku poprawiałam mature i z opinii znajomych i internetowych bardzo trudno mi zdecydować gdzie bym poszła nawet mając wybór. Kiedyś poznań był faworytem, ale już też nie jest :D a gdzie Cię teraz ciągnie? Słyszałaś coś dobrego o którejś z uczelni?

   Usuń
  3. Słyszałam dość dobre opinie o Szczecinie i to chyba on mnie teraz najbardziej korci :) Ale jest jeszcze Warszawa (możliwości) i Wrocław (piękny i producencki). Miejmy nadzieję, że będziemy miały "problem wyboru" i to od razu 5.07 :)

   Usuń
 3. Gratuluję! Wakacje,wakacjami ale jeszcze wcześniej rekrutacja :) Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Rekrutacja przewija się co prawda w codziennych rozmowach, ale nie zajmuje całego mojego życia, skupiam się na relaksie ;) Dziękuję! ;)

   Usuń
 4. Gratulację! Co do fascynacji Krakowem, nie dziwię się :D Sama mam to miasto stosunkowo blisko i dość często je odwiedzam. Uwielbiam je za klimat i za to, że krakowski rynek 24/7 tętni życiem i to jest piękne! Minusem KRK jest lekka walka między uczniami AGH i UJ xD z mojej perspektywy jest to komiczne, to trochę jak szkalowanie humanistów w liceum xD i największą wadą jest najbardziej zanieczyszczone powietrze w całej Polsce (bodajże 3 w Europie :')) Życzę Ci najlepszych wakacji w życiu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, Kraków jest wyjątkowy :) Dzięki śliczne, mam nadzieję, że będą cudne ^^ i tego samego życzę Tobie!

   Usuń

2.96 Walka trwa

Piszę do Was odrywając się na chwilę od przerabiania starych pytań z patomorfologii, z której egzamin już w przyszły wtorek. Nauka idzie moz...