czwartek, 1 października 2015

1.20 Kawa, chirurdzy i chemia :)

Siemacie :) Dzisiaj mam wyjątkowo dobry dzień! Pierwsza lekcja została odwołana więc mogłam pospać prawie godzinę dłużej, a sami wiecie ile to jest godzina...Po za tym całkiem nieźle poszła mi próbna maturka (wewnątrzszkolna) z polskiego, no i najważniejsze; napisałam sprawdzian z matmy z równań trygonometrycznych, mając z tego działu potężne wręcz zaległości i ucząc się jedynie wczoraj (do 1 w nocy, ale ciiii) iii (chyba jako jedyna) wyszłam z niego bardzo zadowolona :D A myślałam, że ten dział jest niedoogarnięcia, kurczę, a jednak :)
Poza tym przywrócili nam z dniem dzisiejszym sklepik szkolny i całkiem nieźle to wygląda.
No i pokonałam skakankę na wfie i to całkiem w dobrym stylu.
I wczorajsza diagnoza z biologii z biochemii, fizjologii roślin i budowy komórkowej poszła mi całkiem, całkiem (może nawet ok 90-95%).
Także to jest zdecydowanie dobry dzień :)
Aby go ukoronować piję sobie miastową kawkę i zbieram do oglądania chirurgów. Trochę relaksu po ciężkim tygodniu, ot co. Jeszcze co prawda czeka mnie nauka na sprawdzian z chemii z węglowodorów na jutro i przygotowanie na jutrzejsze korki, ale dam radę! Regeneracja&mobilizacja :)
Życzę wam i sobie jak najwięcej dobrych dni!

6 komentarzy:

 1. Oby z tej matmy wpadła dobra ocena. Trygonometrię nawet da się lubić. ;-)
  A moje zmagania z matmą już jutro... Mam nadzieję, że będę równie zadowolona jak Ty :D
  Naprawdę nieźle poszła Ci ta biologia, gratuluję!
  Mam jeszcze pytanie - chodzisz na jakieś fakultety maturalne?

  OdpowiedzUsuń
 2. Z doskoku chodzę na zajęcia z biologii oraz mam obowiązkowe zajęcia z matematyki raz w tygodniu. Poza tym póki co nic więcej, ale na pewno będę myślała o czymś inny później. A jak u Ciebie? Jak matma? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chodzę na zajęcia z biologii raz w tygodniu i podobnie jak Ty- na dodatkową, ale obowiązkową matmę. Od czasu do czasu też na chemię.
   Ogólnie z matmą raczej się lubimy, choć dziś nie był najlepszy dzień. Kolejny sprawdzian, tym razem zadania nie przypadły mi za bardzo do gustu, same wykaż że... A jak z matmą u Ciebie? Co teraz przerabiacie? Macie tzw. sprawdziany powtórkowe? ;-)

   Usuń
  2. Moja szkoła jest dość specyficzna i mam obecnie matematykę z trzema nauczycielami na raz. Z jednym robię trygonometrię (równania itp), z drugim wielomiany, a z trzecim powtórki z całego liceum. Dzisiaj np miałam spr z wielomianów i kartkówkę z powtórek (funkcja liniowa). Z matmą, jak to z matmą, raz lepiej, raz gorzej... staram się w miarę możliwości ogarniać :)

   Usuń
 3. Widzę, że jesteś bardzo ambitna. Życzę Ci jak najlepiej i będę często wpadać :)

  OdpowiedzUsuń

2.96 Walka trwa

Piszę do Was odrywając się na chwilę od przerabiania starych pytań z patomorfologii, z której egzamin już w przyszły wtorek. Nauka idzie moz...